Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
91 Εκδήλωση τιμής προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαικού Δικαστηρίου Wednesday, 10 April 2013 9162
92 Η Ιστορική Χορωδία του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών εν Δράσει Friday, 22 March 2013 5148
93 Eκδήλωση της Ελλληνικής Ένωσης Ευρωπαικού Δικαίου Wednesday, 20 March 2013 5190
94 Συναυλία Οικουμενικής Ομοσπονδίας Κωνσταντινουπολιτών Tuesday, 26 February 2013 5108
95 Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας 2013 Friday, 11 January 2013 5194
96 Ενενήντα χρόνια ξεριζωμού Friday, 14 December 2012 5083
97 Συναυλία Αλληλεγγύης ... σε όσους έχουν την ανάγκη μας Thursday, 06 December 2012 5091
98 To 2o CD της Χορωδίας του Δ.Σ.Α - "Παρίστανται ΔΙΑ ασμάτων" Thursday, 01 November 2012 5776
99 Συμμετοχή της Xορωδίας του Δ.Σ.Α. στις εκδηλώσεις μνήμης για τη Μικρασιατική Καταστροφή Sunday, 14 October 2012 4941
100 Συμμετοχή της Xορωδίας του Δ.Σ.Α. στις εκδηλώσεις των Δικαστικών Ενώσεων Tuesday, 02 October 2012 9079
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 10 of 14