Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
51 ΜΟΥΣΙΚΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΛΑΥΘΜΩΝΟΣ Saturday, 13 February 2016 7291
52 Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας 2016 Friday, 29 January 2016 4090
53 Χριστουγεννιάτικα κάλαντα στον Αρχιεπίσκοπο Αθηνών και πάσης Ελλάδος κ. Ιερώνυμο Monday, 11 January 2016 3905
54 Βίντεο - αφιέρωμα στην 20χρονη πορεία της Χορωδίας Thursday, 24 December 2015 4289
55 Επετειακή Συναυλία Ιστορικής Χορωδίας Δ.Σ.Α. Saturday, 19 December 2015 16346
56 Πρόσκληση για την Επετειακή Συναυλία της Χορωδίας Δ.Σ.Α. για τα 20 χρόνια από την ίδρυση της Thursday, 12 November 2015 6524
57 Συμμετοχή της Xορωδίας στην εκδήλωση του Συλλόγου «Ο Καλός Σαμαρείτης" Tuesday, 20 October 2015 3803
58 Η Xορωδία στην εκδήλωση του Συλλόγου «Ο Καλός Σαμαρείτης" Thursday, 15 October 2015 4660
59 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ Friday, 25 September 2015 4107
60 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στη 2η Συνάντηση Χορωδιών Δαύλειας Friday, 31 July 2015 4331
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 6 of 14