Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
71 Χριστουγεννιάτικη Γιορτή στο Ειρηνοδικείο Αθηνών Tuesday, 09 December 2014 5373
72 Μαζι στην ... αγκαλιά των τραγουδιών Monday, 03 November 2014 4574
73 H Xορωδία στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ στην ΠΑΛΙΑ ΒΟΥΛΗ Wednesday, 01 October 2014 4953
74 H Xορωδία Δ.Σ.Α. στην 1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΧΟΡΩΔΙΩΝ ΔΑΥΛΕΙΑΣ Sunday, 28 September 2014 4481
75 1η Συνάντηση Χορωδιών Δαύλειας Sunday, 14 September 2014 4457
76 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ Thursday, 11 September 2014 4403
77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ,απο το νεο cd της ιστορικής Χορωδίας ΔΣΑ Sunday, 03 August 2014 4469
78 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στη Κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας Wednesday, 05 February 2014 4729
79 Ετήσιος χορός - Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας 2014 Wednesday, 08 January 2014 5532
80 Η Χορωδία του Δ.Σ.Α. στην Έκθεση Οθωνικών Χαρακτικών Tuesday, 17 December 2013 5097
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 8 of 14