Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
31 Συμμετοχή της Ιστορικής Χορωδίας του Δ.Σ.Α. στο 2ο Forum του δικηγορικού επαγγέλματος στο Ζάππειο Μέγαρο! Saturday, 17 June 2017 3937
32 Συμμετοχή της Χορωδίας Δ.Σ.Α. στις εκδηλώσεις στα πλαίσια του αφιερωματικού κύκλου για τα 90 χρόνια από τις Δελφικές Γιορτές Sunday, 11 June 2017 3751
33 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στους Δελφούς, «Για τα 90 χρόνια από τις ΔΕΛΦΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ» Wednesday, 31 May 2017 4985
34 Η Ιστορική Χορωδία Δ.Σ.Α. στο Ζάππειο - Συμμετέχει στο 2o FORUM Δικηγορικού Επαγγέλματος Friday, 26 May 2017 4696
35 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στο Γηροκομείο Αθηνών Thursday, 13 April 2017 4481
36 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στο 13ο Καρδιαγγειακό Συνέδριο CARDIO ATHENA 2017 Tuesday, 07 March 2017 3694
37 Η Ιστορική Χορωδία του Δ.Σ.Α. κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα της, στη Μουσική σκηνή - Πολίτικο εστιατόριο "Το Πέραν " Wednesday, 25 January 2017 4988
38 Η Ιστορική Χορωδία Δ.Σ.Α. στο Μέγαρο Μουσικής Monday, 23 January 2017 4009
39 Χριστουγεννιάτικη Μουσική Εκδήλωση στις Γυναικείες Φυλακές Κορυδαλλού Friday, 16 December 2016 3832
40 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στην 190η Επέτειο της ιστορικής Μάχης της Αράχωβας του 1826 Wednesday, 30 November 2016 3732
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 4 of 14