Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
41 Συμμετοχή της Ιστορικής Χορωδίας του Δ.Σ.Α. στις εκδηλώσεις εορτασμού της 190ης Επετείου της ιστορικής Μάχης της Αράχωβας του 1826 Saturday, 19 November 2016 3642
42 Εκδήλωση Μνήμης και Τιμής του μακαριστού Μητροπολίτου κυρού Ειρηναίου - Tιμάται και ο Μακαριώτατος Αρχιεπίσκοπος Αθηνών και πάσης Ελλάδος κκ ΙΕΡΩΝΥΜΟΣ Sunday, 06 November 2016 3561
43 H Xορωδία τραγουδά στη Χαλκίδα, στα πλαίσια των ”Κδ’ΔΗΜΗΤΡΙΩΝ” Monday, 17 October 2016 3815
44 H Xορωδία στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ στην ΠΑΛΙΑ ΒΟΥΛΗ Wednesday, 28 September 2016 4088
45 Ευχαριστήρια Επιστολή για τη Συμμετοχή της Χορωδίας Δ.Σ.Α. στα Νέμεα 2016 Tuesday, 19 July 2016 3685
46 Συμμετοχή της Ιστορικής Χορωδίας Δ.Σ.Α. στα Νέμεα 2016, μέσα από φωτογραφίες και video Sunday, 12 June 2016 3713
47 Συμμετοχή της Χορωδίας στην Τελετή Έναρξης της 6ης Αναβίωσης των ΝΕΜΕΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Sunday, 29 May 2016 5033
48 "Παρίστανται ΔΙΑ ασμάτων" - To 2o CD της Χορωδίας του Δ.Σ.Α Thursday, 17 March 2016 7907
49 Οι γραβάτες τραγουδάνε ... στον ALPHA Saturday, 20 February 2016 3831
50 ΚΑΙ ΟΜΩΣ ...ΟΙ “ΓΡΑΒΑΤΕΣ” ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΑΚΟΜΑ... Sunday, 14 February 2016 4048
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 5 of 14